O škole - Mluv Anglicky Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

O škole

Ještě pár slov o naší jazykové škole LITE.

Kdo jsme?

Jazyková škola LITE Praha vznikla v květnu 1997 v České republice. Název LITE je složený z počátečních písmen anglických slov: Life Improvement Through Education, což v překladu znamená: Zlepšování života pomocí vzdělávání a tohoto hesla se držíme.

Z jedné pražské školy jsme se postupně rozrostli na síť čítající dnes již celkem 12 poboček jazykových škol v Čechách. Jazykové školy LITE fungují na stejných standardech a používají jednotné vyučovací know-how, postavené na základě dlouholetých celosvětových průzkumů v oblasti výuky jazyků.

Czech Superbrands 2017

V roce 2017 Jazyková škola LITE získala prestižní ocenění Czech superbrans. Jedná se o významné ocenění od nejuznávanější globální autority v oblasti hodnocení obchodních značek.

Kdo jsou naši klienti?

Našimi klienty jsou lidé hledající kurzy angličtiny, kteří se rozhodli se naučit angličtinu rychle a efektivně. Mají cíl a vědí, že aktivní zvládnutí angličtiny jim zlepší život a přinese nové možnosti v životě: 

  • zvýšení kvalifikace
  • získání lepší práce
  • navazování obchodních vztahů
  • získávání nových přátel
  • možnost cestování nebo studia v zahraničí
  • lepší pocit

a mnoho dalších 

Vyhledávají nás manažeři, podnikatelé, zaměstnanci, umělci nebo studenti, kteří se potřebují připravit na zkoušky z angličtiny z jakéhokoli důvodu. Studují u nás i lidé v důchodovém věku, kteří zůstali duchem mladí a rádi cestují nebo mají část rodiny v cizině a nechtějí zůstat pozadu.

Jsme přesvědčeni, že výukovou metodou LITE se může naučit anglicky každý člověk, pokud chce. My mu v tom rádi pomůžeme.

Nezapomeňte se však vrátit, ať Vám něco neuteče, třeba nové články…

Přejít k navigační liště